Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Trzebcz Szlachecki

Ogłoszenia parafialne na XXIX niedzielę zwykłą

Niedziela, 17 Październik 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na XXIX niedzielę zwykłą

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

17.10.2021

Ogłoszenia duszpasterskie – Trzebcz/Trzebczyk

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za zbiórkę na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zebraliśmy 682zł. Dziś kolekta inwestycyjna.

2. Trwa miesiąc październik. Miesiąc poświęcony Czci NMP Różańcowej. Nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 16:30 w Trzebczu. W Trzebczyku w poniedziałek, środę i piątek o 18:00.

3. W poniedziałek święto św. Łukasza Ewangelisty, zaś we wtorek wspomnienie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki, w piątek zaś św. Jana Pawła II.

4. Na ołtarzach bocznych wyłożone są karteczki na wypominki roczne i jednorazowe. Niestety duże formaty nie dotarły więc są tylko małe. Msze z wypominków jednorazowych będziemy sprawować w piątek 5 listopada, zaś Eucharystia za zmarłych od ostatniej uroczystości Wszystkich Świętych będzie 3 listopada.

5. Od przyszłej niedzieli można będzie rezerwować Msze na przyszły rok. Przypominam, że wysłanie prośby na stronę internetową parafii o wpisanie intencji nie jest równoznaczne z przyjęciem jej do kalendarza!!!

6. W zakrystii do nabycia kolejny numer tygodnika „Niedziela”.

7. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

8:00, 10:00 (Trzebczyk), 12:00

DNI POWSZEDNIE